Potrzebuję odrobiny relaksu!

przez | 10 marca, 2021

Jak kobiety najchętniej spędziłyby chwilę relaksu? Zapytane, zgodnie odpowiadają, że marzą o rozkosznej kąpieli i odprężającym masażu. Większość z nich tak jak ja, ani nie ma czasu ani funduszy, żeby korzystać z profesjonalnych salonów spa.

Dlatego jesteśmy mistrzyniami w stworzeniu domowych salonów piękności. I pewnie wiedzą to także producenci kosmetyków, bo półki w drogeriach aż uginają się od coraz to nowszych produktów do pielęgnacji ciała.

Sama od dłuższego czasu marzę o takiej chwili spokoju i zaopiekowaniu się moją, niestety suchą i wrażliwą skórą, której zima nie oszczędzała…

Oto moja złota trójka na chwilę relaksu

  1. Cisza w domu jest niezbędna – więc albo czekam do późnego wieczora, kiedy wszyscy już zasną, ale to grozi niewyspaniem i zapuchniętymi oczami rano, więc najlepszym czasem jest weekend. Zorganizuj najbliższym wspólnie czas, najlepiej na łonie natury, a jeśli dodatkowo zaopatrzysz ich w prowiant – szybko do domu nie wrócą!
  2. Atmosfera i zapach – ulubiona muzyka, nie musi być wolna czy nostalgiczna albo odzwierciedlająca głosy natury, niektórzy świetnie relaksują się przy hip-hopie. Świece – obowiązkowe, jeśli nie mam w domu zapachowych, rozpylam w łazience odrobinę ulubionych perfum.
  3. Kilka niezbędnych kosmetyków. Ja uwielbiam cukrowy pilling i wszelkie produkty nawilżające.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *